Spisak zaposlenih – januar 2021. godine

Redni br.PREZIME I IMEZ V A NJ EORGANIZACIONA JEDINICASTRUČNA SPREMA
1Golubović IgorPredsjednikKabinet predsjednikaMašinski fakultet VII-1
2Rondović MajaRukovoditeljka službe – Šefica kabinetaKabinet predsjednikaPolitičke nauke VII-1
3Halilović MersudinRukovodilac SlužbeKabinet predsjednikaDiplomirani socijalni radnik VII-1
4Mirković Oliverv.d. Glavni gradski arhitektaKabinet predsjednikaArhitektonski fakultet VII-1
5Avdović MervanPotpredsjednik OštineKabinet predsjednikaMašinski fakultet VII-1
6Bajić DavorkaSamostalna savjetnica I – prevoditeljka Kabinet predsjednikaFilološki fakultet VII-1
7Krivokapić JovanaSamostalna savjetnica III – za odnose sa javnošću i pr. Kabinet predsjednikaPolitičke nauke VII-1
8Laković SanjaSamostalna savjetnica I – poslovna sekretarkaKabinet predsjednikaSpecijalista politikolog-novinar VII-1
9Tahirović IlhanSamostalni referent - za kontrolu upotrebe motornih vozilaKabinet predsjednikaSaobraćajni tehničar IV-1
10Šubarić BlažoRukovodilac Službe za javne nabavkeSlužba za javne nabavkeEkonomski fakultet VII-1
11Čepić DijanaSamostalna savjetnica III- za javne nabavkeSlužba za javne nabavkePravni fakultet VII-1
12Kuluglija JasminRukovodilac Službe za digitalnu transformaciju i ITSlužba za digitalnu transformaciju i ITElektrotehnički fakultet VII-1 - primijenjeno računarstvo
13Aranitović TanjaSamostalna savjetnica I – administratorka baze podatakaSlužba za digitalnu transformaciju i ITSpecijalista elektronike i računarstva VII-1
14Kotlaja SanjaSamostalna savjetnica I – administratorka baze podatakaSlužba za digitalnu transformaciju i ITProfesor tehnike i informatike VII-1
15Šubarić ZoranSamostalni savjetnik I – sistem inženjerSlužba za digitalnu transformaciju i ITFakultet organizacionih nauka VII-1
16Koldžić LazarSamostalni referent – Serviser opremeSlužba za digitalnu transformaciju i ITPTT tehničar IV-1
17Purić IgorSamostalni savjetnik I – administrator sistemaSlužba za digitalnu transformaciju i ITMatematički fakultet VII-1
18Pašić RadmilaSamostalna savjetnica I – sistem inženjerSlužba za digitalnu transformaciju i ITSpecijalista elektronike i računarstva VII-1
19Radović-Pješčić VeraSamostalna savjetnica I – administrator sistemaSlužba za digitalnu transformaciju i ITSpecijalista primjenjenog računarstva VII-1
20Sokić DragišaPredsjednik SkupštineSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
21Brković EminaSekretarka SkupštineSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
22Drašković SlavkoGlavno ovlašćeno službeno liceSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
23Gačević LjubicaSamostalna savjetnica I – Sekretarka radnih tijelaSlužba Skupštine opštineEkonomski fakultet VII-1
24Potpara MioljkaSamostalna referentica – Saradnica na poslovima SkupštineSlužba Skupštine opštinePravno-administrativni smjer IV-1
25Simović VericaSamostalna referentica – Saradnica na poslovima SkupštineSlužba Skupštine opštinePoljoprivredna škola IV-1
26Laketić GordanaSamostalna referentica – tehnička sekretarkaSlužba Skupštine opštineGimnazija IV-1
27Sandić SlavkoSamostalni savjetnik I – Sekretar radnih tijelaSlužba Skupštine opštineŠumarski fakultet VII-1
28Doderović DraganaSamostalna savjetnica I – Sekretarka radnih tijelaSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
29Leković DragicaSamostalna referenticaSlužba Skupštine opštineTrgovačka škola IV-1
30Alavać LejlaSamostalna referentica – Saradnica na poslovima sku.rad.tijelaSlužba Skupštine opštineEkonomska škola IV-1
31Radošević ZoranGlavni administratorSlužba glavnog administratoraPravni fakultet VII-1
32Šestović SneženaSamostalna referentica – za administrativno tehničke posloveSlužba glavnog administratoraUsmjereno obrazovanje IV-1
33Vesnić SeadDirektorDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
34Manojlović NegicaNačelnica Službe za zastupanjeDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
35Zlatanić SamiraNačelnica Službe za evidenciju imovineDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
36Dalagija ElzanaSamostalna referenticaDirekcija za imovinuEkonomska škola IV-1
37Gogić MarijaSamostalna referenticaDirekcija za imovinuEkonomska škola IV-1
38Loncović RadaSamostalna referentica Direkcija za imovinuGimnazija IV-1
39Strujić AmraSekretarkaSekretarijat za opštu upravuMenadžment u turizmu VII-1
40Terzić DušankaSamostalna savjetnica ISekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
41Crnogorac ĐorđijeSamostalni savjetnik ISekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
42Marić RadmilaSamostalna referentica – Matičarka-Upisničarka Sekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
43Nuhanović MirjanaSamostalna referentica – Matičarka-Upisničarka Sekretarijat za opštu upravuElektrotehnička škola IV-1
44Kosorić DušicaSamostalna referentica – Matičarka-UpisničarkaSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
45Čogurić SnežanaViša savjetnica III – za upravljanje ljudskim resursimaSekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
46Vojinović MilošSamostalni referent – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
47Golubović VesnaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
48Leković VelinkaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
49Svrkota DragoslavkaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
50Vraneš LidijaSamostalna referentica – Matičarka-UpisničarkaSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
51Svrkota VelinkaNamještenica – Spremačica Sekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
52Marković DragomirkaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuUsmjereno obrazovanje III
53Pupović ŽeljkoNamještenik – Kurir Sekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
54Grba MilojkaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
55Pajević AmelaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuFrizer III
56Bajić ĐukaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuKuvar III
57Pupović DraganaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuProdavač III
58Stanimirović VojkaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuPomoćni istraživač u hemiji IV-1
59Gogić MiletaSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
60Terzić MiroslavSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuElektrotehnička škola IV-1
61Čuturić MuamerSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuElektrotehnička škola IV-1
62Danilović NenadSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuElektrotehničar III
63Stevanović VesnaSamostalna referentica – Upisničarka u pisarniciSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
64Sijamić JasminaNamještenica – KurirkaSekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
65Mišović ZorkaSamostalna referentica – Upisničarka u pisarnici Sekretarijat za opštu upravuUsmjereno obrazovanje IV-1
66Dzuverović MilkaNamještenica – Kurirka Sekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
67Mrdak DanicaReferentica – za internu dostavuSekretarijat za opštu upravuDaktilograf III
68Despotović VeraSamostalna referentica – lice sa invaliditetomSekretarijat za opštu upravuSrednja škola za invalidnu djecu i omladinu IV-1
69Ćaćić ZoricaSamostalna referentica – ArhivarkaSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
70Alorić ZagorkaSamostalna referentica – Upisničarka u pisarniciSekretarijat za opštu upravuKomercijalni tehničar IV-1
71Komadanović SašaNamještenik – KurirSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
72Despotović SretenGlavno ovlašćeno službeno liceSekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
73Kandić RajkoPomoćnik sekretaraSekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
74Kečina LjiljanaSamostalna referentica - Upisničarka u pisarniciSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
75Milinković ZoricaSamostalna referentica – Matičarka-UpisničarkaSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
76Kovačević DijanaSamostalna savjetnica III – za poslove ovjeraSekretarijat za opštu upravuStruk. Inž. Ind. Inž. VII-1, spec. Inž. menadž.
77Bašić NerminaMenadžerkaSlužba menadžeraGrađevinski fakultet VII-1
78Tanjević BajoSamostalni savjetnik I – za finansijsko operativne posloveSlužba menadžeraEkonomski fakultet VII-1
79Vojinović AnaSamostalna savjetnica II – za komunikacije i odnose sa javnošćuSlužba menadžeraProfesor engleskog jezika i književnosti VII-1
80Bajčetić BudimirSekretarSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
81Terzić DragomirSamostalni savjetnik I – za lokalni ekonomski razvojSekretarijat za privreduEkonomski fakultet VII-1
82Vuković NatašaNačelnica Službe za poljoprivreduSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
83Tanjević NatašaSamostalna referenticaSekretarijat za privreduEkonomska škola IV-1
84Terzić JovankaNamještenicaSekretarijat za privreduOsnovna škola I
85Radovanović VeraSamostalna savjetnica I – za voćarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
86Dragutinović SnežanaSamostalna savjetnica I – za povrtarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
87Strujić ZaimSamostalni savjetnik I – za ratarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
88Leković MaricaSamostalna savjetnica I – za lokalni ekonomski razvoj Sekretarijat za privreduRudarsko-geološki fakultet VII-1
89Mentović BojanaSamostalni savjetnik I – za preduzetništvo i turizam i rač.pos.Sekretarijat za privreduEkonomski fakultet VII-1
90Palibrk RajkoSamostalni savjetnik I – zaSekretarijat za privreduPravni fakultet VII-1
91Lončar NatašaSamostalni savjetnik I – za kont.voćarstvo i ljek.biljeSekretarijat za privreduStudije poljoprivrede i voćarstva VII-1
92Šarančić DankoSamostalni savjetnik I – za stočarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
93Vukanić BiljanaSekretarkaSekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
94Vojinović ZoranGlavno ovlašćeno službeno lice za budžetSekretarijat za finansije - Služba za budžetEkonomski fakultet VII-1
95Drobnjak DanijelaSamostalna savjetnica I – za upravljanje gotovinom i dugom Sekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomski fakultet VII-1
96Popović MirjanaSamostalna savjetnica I – za budžetSekretarijat za finansije - Služba za budžetEkonomski fakultet VII-1
97Danilović BiljanaSamostalna savjetnica I – za račun.poslove i upravni postupakSekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomski fakultet VII-1
98Bošković SlađanaGlavno ovlašćeno službeno lice za trezorSekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomski fakultet VII-1
99Joksović NikolaSavjetnik I – za trezorSekretarijat za finansije - Služba za trezorViša ekonomska škola - VI
100Milikić SlavicaSamostalna savjetnica III – za poslove u trezoru Sekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomski fakultet VII-1
101Dragićević DraganaSamostalna referentica – za popunjavanje i ovjeravanjeSekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomska škola IV-1
102Mojović NatašaSamostalna referentica – za popunjavanje i ovjeravanjeSekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomska škola IV-1
103Čepić RadaSamostalna referentica – za evidencije u trezoruSekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomska škola IV-1
104Raščić SaninSamostalni savjetnik III – za budžet Sekretarijat za finansije - Služba za budžetEkonomski fakultet VII-1
105Damjanović MarijanaSamostalna savjetnica III – za lična primanjaSekretarijat za finansije - Služba za trezorEkonomski fakultet VII-1
106Salihović EminaSekretarkaSekretarijat za društvene djelatnostiProfesor engleskog jezika i književnosti VII-1
107Ilinčić VeselinkaNačelnica službe za socijalnu zaštituSekretarijat za društvene djelatnostiFilološki fakultet VII-1
108Paldrmić DraganSavjetnik I – za kulturuSekretarijat za društvene djelatnostiViša poslovna škola - VI
109Đondović SanjaNačelnica službe za društvene djelastnostiSekretarijat za društvene djelatnostiFilološki fakultet VII-1
110Sekulić MilicaSamostalna savjetnica I – za prevenciju narkomanije i bolesti zavis.Sekretarijat za društvene djelatnostiFakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju VII-1
111Džogaz BorjanSamostalni savjetnik I – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiEkonomista - operativni menadžment
112Nenadić DanijelaSamostalna savjetnica III – za brigu o starima i soc.pitanjaSekretarijat za društvene djelatnostiFakultet političkih nauka
113Gospić VesnaSamostalna savjetnica II – organizatorka aktivno u am.ugluSekretarijat za društvene djelatnostiFilološki fakultet VII-1
114Knežević GoranSavjetnik II – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiViša škola za sportskog trenera VI
115Sekulić GoranSamostalni referent – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiUsmjereno obrazovanje IV-1
116Anđelić BiljanaSamostalna referenticaSekretarijat za društvene djelatnostiEkonomska škola IV-1
117Pilav EmirSamostalni savjetnik III – za mlade i obrazovanjeSekretarijat za društvene djelatnostiFakultet političkih nauka
118Đurđević ErminSamostalni savjetnik II – za kulturuSekretarijat za društvene djelatnostiDiplomirani politikolog
119Nahodović VildanaSamostalna savjetnica III – za socijalnu i dječiju zaštituSekretarijat za društvene djelatnostiMagistrica socijalnog rada VII-2
120Kalpačina PredragSamostalni referent - za sportSekretarijat za društvene djelatnostiGimnazija IV-1
121Gospić DragomirDirektorUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
122Džuverović VladimirRukovodilac službe za inspekcijski nadzorUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
123Terzić SlavicaSamostalna savjetnica I – za naplatu poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
124Bajić GoranSamostalni savjetnik I – za utvrđivanje poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaPravni fakultet VII-1
125Lučić BojanSamostalni savjetnik IUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
126Laković DanicaSamostalna referentica – za evidenciju naplate naknadeUprava lokalnih javnih prihodaEkonomska škola IV-1
127Borović SlavicaSamostalna referentica – za utvrđivanje poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaGimnazija IV-1
128Terzić MijatSavjetnik I – za naplatu članskog doprinosaUprava lokalnih javnih prihodaStrukovni ekonomista VI
129Suruliz SamiraSamostalna referentica – za utvrđivanje poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaPTT tehničar IV-1
130Damjanović DubravkaSavjetnica I – za naplatu lok.komunalne takseUprava lokalnih javnih prihodaMenadžment malih i srednjih preduzeća VI
131Aničić VladanInspektor I – za lokalne prihodeUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
132Anđelić NadaSamostalna referentica – za naplatu prihoda na blagajniUprava lokalnih javnih prihodaTehničar drumskog saobraćaja IV-1
133Jelovac StanicaSavjetnica I – za naplatu prireza porezuUprava lokalnih javnih prihodaViša ekonomsko-turistička škola
134Marković MladenInspektor III - za lokalne prihodeUprava lokalnih javnih prihodaStepen specijaliste polit.nauka - studije bez. VII-1
135Čolović MiraSekretarkaSekretarijat za uređenje prostoraEkonomski fakultet VII-1
136Vlahovljak SaidaNačelnica službe za urbanističko tehničke posloveSekretarijat za uređenje prostoraArhitektonski fakultet VII-1
137Vukanić SlavicaSamostalna savjetnica I – za planska dokumentaSekretarijat za uređenje prostoraDiplomirani prostorni planer VII-1
138Tanjević BudimirNačelnik službe za pravne posloveSekretarijat za uređenje prostoraPravni fakultet VII-1
139Hrelja ElvinaSamostalna savjetnica I – za urbanizamSekretarijat za uređenje prostoraGrađevinski fakultet VII-1
140Čamdžić DanicaSavjetnica I – za tehnički nadzorSekretarijat za uređenje prostoraViša građevinska škola VI
141Mazalica SvetlanaSamostalna referentica – za geodezijuSekretarijat za uređenje prostoraGeodetska škola IV-1
142Krezović DanaNačelnica službe za zaštitu životne sredineSekretarijat za uređenje prostoraPrirodno matematički fakultet VII-1
143Knežević VasoSamostalni savjetnik I – za zaštitu životne sredineSekretarijat za uređenje prostoraŠumarski fakultet VII-1
144Tanjević DuškoSamostalni savjetnik I – za oblast elektrotehnikeSekretarijat za uređenje prostoraViša škola tehničkih strukovnih studija VII-1
145Milikić BiljanaSamostalna savjetnica I – za geodezijuSekretarijat za uređenje prostoraViša građevinsko-geodetska škola VI
146Čabarkapa VukojeSamostalni referent – za geodezijuSekretarijat za uređenje prostoraGeodetska škola IV-1
147Tmušić DejanaSamostalna referentica – upisničarkaSekretarijat za uređenje prostoraEkonomska škola IV-1
148Sekulić MarinaSamostalna referentica – za administrativne posloveSekretarijat za uređenje prostoraEkonomska škola IV-1
149Suljević AzraSamostalna savjetnica III – za arhitekturuSekretarijat za uređenje prostoraArhitektonski fakultet VII-1
150Osmankadić MajdaSamostalna savjetnica III – za pravne posloveSekretarijat za uređenje prostoraPravni fakultet VII-1
151Čolović ZoranSekretarSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeMašinski fakultet VII-1
152Mršović DraganSamostalni referent – za opštinske puteveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeSaobraćajna škola IV-1
153Džakić IsmetaSamostalna savjetnica I – za pravne posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodePravni fakultet VII-1
154Macanović VuleSamostalni savjetnik I – za tehničke posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeMašinski fakultet VII-1
155Brajković RadivojeSamostalni savjetnik I – za poslove saobraćajaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeSaobraćajni fakultet VII-1
156Bošković DuškoNačelnik službeSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeGrađevinski fakutlet VII-1
157Mazalica DragoljubNačelnik Službe za preduzetništvo i turizamSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodePravni fakukltet VII-1
158Damjanović VladeSamostalni savjetnik I – za poslove vodosnadbijevanjaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeRudarsko-geološki fakultet VII-1
159Cvijović VinkaSamostalna savjetnica I – za ekonomske posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeEkonomski fakultet VII-1
160Bojović JadrankaSamostalna savjetnica I – za upravni postupakSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodePravni fakultet VII-1
161Hrelja SmailSamostalni referent – za kontrolu javnih površinaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeGrađevinska škola IV-1
162Babić AleksandarSamostalni referent – za opštinske puteveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeSaobraćajna škola IV-1
163Ostojić VesnaSamostalna referentica – tehnička sekretarkaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeMašinska škola IV-1
164Gazdić DarkoNačelnik službeSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeEkonomski fakultet VII-1
165Krstonijević MiodragSamostalni referentSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeVozač specijalista V
166Đuković SpomenkoSamostalni referentSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeVozač specijalista V
167Bajčeta BojanNačelnikKomunalna policijaDiplomirani menadžer finansijskog poslovanja VII-1
168Joksimović DobrijaGlavno ovlašćeno službeno liceKomunalna policijaPravni fakultet VII-1
169Debeljević ZoranKomunalni policajacKomunalna policijaTuristička škola IV-1
170Vemić VukašinKomunalni policajacKomunalna policijaGrađevinska škola IV-1
171Čavić DušanKomunalni policajacKomunalna policijaMetalostrugar III
172Vuković MiloradKomunalni policajacKomunalna policijaElektrotehnička škola IV-1
173Kljajević RadeKomunalni policajacKomunalna policijaSaobraćajna škola IV-1
174Nenadić DuškoKomunalni policajacKomunalna policijaEkonomska škola IV-1
175Milinković RadojicaKomunalni policajacKomunalna policijaBravar III
176Potpara BožidarKomunalni policajacKomunalna policijaSaobraćajna škola IV-1
177Laketić BojanKomunalni policajacKomunalna policijaTehničar drumskog saobraćaja IV-1
178Jović DušanSamostalni referent – administrativni radnikKomunalna policijaEkonomska škola IV-1
179Ostojić ZoricaKomunalna policajkaKomunalna policijaSaobraćajna škola IV-1
180Đačić JokaSekretarkaSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
181Peruničić ZoranGlavni inspektorSekretarijat za inspekcijske posloveEkonomski fakultet VII-1
182Anđelić MiroslavSamostalni savjetnik I – za prav. posl. i upr.postupakSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
183Leković DraganInspektor I – za drumski saobraćajSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
184Šubarić VesnaInspektorka I – za lokalne puteveSekretarijat za inspekcijske posloveRudarsko-geološki fakultet VII-1
185Kamberović MiladinkaInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePrirodno-matematički fakultet VII-1
186Čolović DraganaInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske posloveFakultet za obraz. dip.prav. i dip. Ekon. za rukov. kadr.
187Starovlah MiladinkaInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske posloveEkonomski fakultet VII-1
188Lekić GordanaInspektorka I – za stambenu oblastSekretarijat za inspekcijske posloveFakultet ONO i DSZ VII-1
189Osmankadić AmraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
190Vuković VeraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
191Klepo BiseraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
192Paldrmić VeselinInspektor I – za vodeSekretarijat za inspekcijske posloveRudarsko-geološki fakultet VII-1
193Dosković AnaInspektorka I – za turističko-ugostiteljsku oblastSekretarijat za inspekcijske posloveFakukltet organizacionih nauka
194Vučetić ŽanaSamostalna referentica – tehnička sekretarkaSekretarijat za inspekcijske posloveGimnazija IV-1
195Ćirović MarkoReferentSekretarijat za inspekcijske posloveBravar III
196Čavić GoranKomandirSlužba zaštite i spašavanjaVojna akademija VII-1
197Bojović BogdanZamjenik komandiraSlužba zaštite i spašavanjaViša tehnička škola strukovnih studija VII-1
198Goločevac RadeSamostalni savjetnik I – Komandir OdjeljenjaSlužba zaštite i spašavanjaViša tehnička škola strukovnih studija VII-1
199Bjeković SašaVatrogasac spasilac – Dispečer Služba zaštite i spašavanjaGimnazija IV-1
200Brajković ZoranVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
201Ćaćić MilanVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaVozač III
202Ćosović DraganVatrogasac spasilac – DispečerSlužba zaštite i spašavanjaPTT manipulant
203Geljić ErhadVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektrotehničar IV-1
204Gerina FahrudinVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
205Ivanović SašaVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMetalostrugar III
206Jelovac PredragVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
207Kapetanović RadovanVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaInstruktor vožnje V
208Marković RankoVatrogasac spasilac – Dispečer Služba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
209Milikić RajkoVatrogasac spasilac – tehnički rukovodilac održavanjaSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
210Pejović RatkoViši savjetnik I – Komandir OdjeljenjaSlužba zaštite i spašavanjaBechelor strukovni ekonomista VI
211Petrović BorkoVatrogasac spasilac – Dispečer Služba zaštite i spašavanjaIstruktor vožnje V
212Rosić BrankoVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
213Strujić AnesVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMašinski tehničar IV-1
214Svrkota RadenkoVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
215Vasović VeliborVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar IV-1
216Vrećo DraganVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaInstruktor vožnje V
217Vuković VeljoVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaVozač III
218Gogić RankoVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaEkonomski fakultet VII-1
219Marić BorisVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaGimnazija IV-1
220Gomilanović VladimirVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
221Gogić BožidarkaSamostalna referentica – administrativna radnicaSlužba zaštite i spašavanjaEkonomski fakultet VII-1
222Gvozdenović DragoljubVatrogasac spasilac - ServiserSlužba zaštite i spašavanjaRudarska škola IV-1
223Brajković IvanVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
224Gogić SvetlanaSamostalna referentica – administrativna radnicaSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
225Tutundžić JasminVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
226Jović Radoje Vatrogasac spasilac - DispečerSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar III
227Radović PavleVatrogasac spasilac - SpremištarSlužba zaštite i spašavanjaBravar III
228Rubežić Nenadv.d.DirektoraDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
229Gogić MiladinNačelnik službeDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
230Gomilanović RadaNačelnica službeDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
231Džuverović TatjanaSamostalna savjetnica I – za visokogradnjuDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
232Ćuzović DraženSamostalni savjetnik I – za niskogradnjuDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
233Dragaš BožidarkaSamostalna savjetnica II – za opšta dokumentaDirekcija za izgradnju i investicijeStruk. Inž. Ind. Inž. VII-1, spec. Inž. menadž.
234Šljukić MiomirSamostalni savjetnik I – za niskogradnjuDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
235Dragaš ŽeljkoSamostalni savjetnik I – za elektro-energetske instalacijeDirekcija za izgradnju i investicijeDiplomirani inženjer elektronike VII-1
236Đondović LjiljanaSamostalna savjetnica I – za projektno-planska dokumentaDirekcija za izgradnju i investicijeDiplomirani prostorni planer VII-1
237Šubarić DraganSamostalni savjetnik I - za nadzorDirekcija za izgradnju i inveasticijeGrađevinski fakultet VII-1
238Mosurović BrankicaKorišćenje prava po prestanku funkcijeSlužba za unutrašnju revizijuMagistar organizacionih nauka VII-2
239Bjeković BoškoViši unutrašnji revizorSlužba za unutrašnju revizijuEkonomski fakultet VII-1
240Gluščević VladimirStariji unutrašnji revizorSlužba za unutrašnju revizijuEkonomski fakultet VII-1