Spisak zaposlenih – april 2006. godine

Redni brojPrezime i ImeStručna spremaOrganizaciona jedinicaNaziv radnog mjesta
1Gogić RadomanVSS Političke naukeSlužba SO PljevljaPredsjednik
2Golubović RajkoVSS Pravni fakultetSlužba SO PljevljaPotpredsjednik
3Paldrmić DraganVŠS PoslovnaSlužba SO PljevljaPotpredsjednik
4Tanjević BudimirVSS Pravni fakultetSlužba SO PljevljaSekretar SO
5Ivanović NovakVSS Pravni fakultetSlužba SO PljevljaNačelnik odjeljenja
6Bešlić MaidaVSS Pravni fakultetSlužba SO PljevljaViši savjetnik SO
7Sandić SlavkoVSS Šum. fakultetSlužba SO PljevljaSavjetnik za sport i kulturu
8Gospić BožoVSS Ekonom.fakultetSlužba SO PljevljaSavjetnik za finans.-ekonom.posl.
9Knežević BrankaSSS EkonomskaSlužba SO PljevljaReferent predsjednika
10Dujović MilenaSSS Steno-daktilografSlužba SO PljevljaSteno-daktilograf
11Lučić VelimirSSS GimnazijaSlužba SO PljevljaViši referent
12Šestović SnežanaSSS Rudarski tehničarSlužba SO PljevljaAdministrativni referent
13Despotović SretenVSS Pravni fakultetSlužba SO PljevljaViši savjetnik
14Đondović SanjaVSS Filološki fakultetSlužba SO PljevljaViši savjetnik
15Ostojić MiomirSSS Mašinska školaSlužba SO PljevljaEkonom
16Sijamić RamoSSS Poljoprivredna školaSlužba SO PljevljaArhivar
17Ćosović MilojkaSSS EkonomskaSlužba SO PljevljaUpisničar
18Mišović ZorkaSSS Centar za usm.obSlužba SO PljevljaUpisničar
19Mijatović VukicaDakt.kurs «I B» klaseSlužba SO PljevljaDaktilograf
20Despotović DragicaŠkola za KVSlužba SO PljevljaUgostiteljski radnik
21Svrkota ĐoleIII stepen KVSlužba SO Pljevlja Vozač
22Đuković UrošŠkola za KVSlužba SO PljevljaVozač
23Dragaš MilojeV stepen VKVSlužba SO PljevljaVozač
24Đondović RatkoVozač mot.vozilaSlužba SO PljevljaVozač
25Jović MilanKV monterSlužba SO PljevljaStražar domar
26Mršović RankoŠkola za KV.stolarSlužba SO PljevljaStražar domar
27Klačar VukŠkola za KV – molerSlužba SO PljevljaStražar domar
28Cvijović MirčetaŠkola za KV ruk.p.kotlovimaSlužba SO PljevljaLožač
29Cmiljanić DragomirŠkola za KVSlužba SO PljevljaLožač
30Gogić MiletaSSS EkonomskaSlužba SO PljevljaTelefonista
31Sijamić MunibOsnovna školaSlužba SO PljevljaKurir
32Terzić MilovanOsnovna školaSlužba SO PljevljaKurir
33Mrdak SlavkoOsnovna školaSlužba SO PljevljaKurir
34Bambur SadikaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
35Petrović JovankaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
36Koćalo JovankaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
37 Lečić ZorkaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
38 Gogić SlavojkaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
39Svrkota VelinkaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
40Bjeković VasiljkaOsnovna školaSlužba SO PljevljaSpremačica
41Starčević MilosavSSS Ekonomska školaSlužba SO PljevljaEkonom
42Anđelić KrstoSSS Ekonomska školaSlužba SO PljevljaBlagajnik
43Marković JagošVŠS Ekonom.komerc.Služba SO PljevljaLikvidator
44Milić IvankaSSS Ekonomska školaSlužba SO PljevljaKontista
45Vojinović KataSSS Ekonomska školaSlužba SO PljevljaKnjigovođa
46Mojović NatašaSSS Ekonomska školaSlužba SO PljevljaKnjigovođa
47Laković RadojkaSSS Ekonomska školaSlužba SO PljevljaFinansijski knjigovođa
48Potparić DaliborkaSSS Komercijalni teh.Služba SO PljevljaUpisničar
49Knežević NadaIV stepen-Rud. tehničarSlužba SO PljevljaUpisničar
50Vučetić Žana IV stepen-Rud. tehničarSlužba SO PljevljaUpisničar
51Simović VericaIV stepen-Polj. tehničarSlužba SO PljevljaSaradnik za poslove Škupštine
52Joksović NikolaVŠS PoslovnaSlužba SO PljevljaLikvidator
53Jović MilenkoVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiSekretar Sekretarijata
54Kandić RajkoVSS Pravni fakultetSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiNačelnik odjeljenja
55Tanjević VlastimirkaVSS Pravni fakultetSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiViši savjetnik
56Dakić IskraVSS Pravni fakultetSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiViši savjetnik
57Sekulić MilijanaVŠS Viša pedagoškaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiMatičar-koordinator
58Tanjević MomirSSS Ekonomska školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiŠef MK Bobovo
59Krupa DžemilaSSS Ekonomska školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiFinansijski knjigovođa
60Golubović VesnaIV stepen-GimnazijaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiReferent gradske MZ
61Stevanović BrankoSSS Srednja upravnaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiŠef MK Kovačevići
62Svrkota MilojkoŠkola za KVSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiŠef MK Boljanići
63Žugić LjubinkaDaktilografski kursSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiDaktilograf
64Jelovac BogdanOsnovna školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiKurir u MK Bobovo
65Tutundžić AmilOsnovna školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiKurir u MK Boljanići
66Gluščević VukadinOsnovna školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiKurir u MK Kosanica
67 Pupović ŽeljkoOsnovna školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiKurir u MK Gradac
68Tanjević MiraSSS GimnazijaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiŠef MK Gradac
69Ilinčić VeselinkaVSS Filološki fakultetSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiViši savjetnik
70Jelovac StanicaVŠS Ekonom.tur.strukaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiKoordinator za birač. spiskove
71Šćepanović MiloradSSS GimnazijaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiMatičar
72Cvijetić RadmilaVSS Pravni fakultetSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiViši savjetnik
73Kosorić DušicaSSS Ekonomska školaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiUpisničar za vođenje birač.spiskova
74Krezović DanicaVŠS Viša upravnaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiAdmin.za MZ «Ševari i Moćevac»
75Topović PetarSSS GimnazijaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiAdmin.za MZ «Centar i Golubinja“
76Đondović MilenkaOsnovna škola DaktilografSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiDaktilograf
77Leković VelinkaSSS GimnazijaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiŠef MK Kosanica
78Marić RadmilaSSS GimnazijaSekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiMatičar
79Golubović RadivojeSSS El.tehničar IV st.Sekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnostiŠef MK- Vrulja
80Bjeković BoškoVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeSekretar Sekretarijata
81Krstajić SlavicaVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeNačelnik odjeljenja
82Marković SlavkoVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeNačelnik odjeljenja
83Joksimović GoraVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeViši savjetnik za napl. i razrez
84Čvorović DragojeSSS Ekonomska školaSekretarijat za privredu i finansijeSaradnik za budžet
85Aranitović BožanaSSS GimnazijaSekretarijat za privredu i finansijeAdministrator
86Konstantinović SavoSSS Ekonomska školaSekretarijat za privredu i finansijeFinansijski knjigovođa
87Krejović SlobodanVSS Poljoprivred. fakultetSekretarijat za privredu i finansijeSamostalni savjetnik
88Tanjević NatašaSSS Ekonomska školaSekretarijat za privredu i finansijeReferent za evidenciju
89Dragićević DraganaSSS Ekonomska školaSekretarijat za privredu i finansijeFinansijski knjigovođa
90Mijatović VladimirVŠS Viša upravnaSekretarijat za privredu i finansijePravni referent
91Kuhinja MuhedinVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeViši savjetnik za naplatu
92Stevančević MilankaIV stepenSekretarijat za privredu i finansijeAdministrativni referent
93Mazić LjiljanaSSS EkonomskaSekretarijat za privredu i finansijeReferent za evidenciju
94Borović SlavicaSSS GimnazijaSekretarijat za privredu i finansijeReferent za naplatu
95Terzić JovankaOsnovna školaSekretarijat za privredu i finansijeDaktilograf
96Terzić SlavicaVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeNačelnik odjeljenja
97Kovačević DanijelaVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeViši savjetnik
98Laković DanicaSSS EkonomskaSekretarijat za privredu i finansijeReferent za evidenciju
99Strujić ZaimVSS Polj.fakultetSekretarijat za privredu i finansijeSaradnik za oblast rat.proiz.
100Radovanović VeraVSS Polj. fakultetSekretarijat za privredu i finansijeReferent za oblast voćarske proi.
101Šubarić BlažoVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za privredu i finansijeInspektor lokalnih jav.prihoda
102Laković LjubomirVSS Političke naukeSekretarijat za privredu i finansijeViši savjetnik za poslove odb.
103Gazdić DarkoVSS Ekonomski fak.Sekretarijat za privredu i finansijeSavjetnik za utv.ev.i napl.ok.pr
104Despotović SnežanaVSS Polj.fakultetSekretarijat za privredu i finansijeReferent za oblast zašt.bilja
105Šarančić DankoVSS Poljoprivr. fakultetSekretarijat za privredu i finansijeReferent za polj.meh.
106Radović VeraVŠS ing.rač.Sekretarijat za privredu i finansijeSaradnik za obradu podataka
107Đuković SpomenkoIV st.vozač za dr.saobraćajSekretarijat za privredu i finansijeVozač
108Starovlah MiladinkaIV stepen-ekonom tehničarSekretarijat za privredu i finansijeReferent za naplatu
109Bojović JadrankaSSS-Ekonom.tehničarSekretarijat za privredu i finansijeObračunski radnik
110Čepić RadaIV-radnik na knjig.poslov.Sekretarijat za privredu i finansijeSlužbenik za ovjeravanje
111Mrdak SlavicaIV stepen-GimnazijaSekretarijat za privredu i finansijeSlužbenik za ovjeravanje
112Vukanić BiljanaVSS-Ekonom.fakultetSekretarijat za privredu i finansijeŠef Službe za upravljanje gotovinom i dugom
113Drašković SlavkoVSS Pravni faklutetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoSekretar Sekretarijata
114Šubarić DraganVSS Građ.fakultetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoNačelnik službe za uređenje g.zemljišta
115Vlahovljak SaidaVSSArhitekt. fakultetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoNačelnik Službe
116Cvijović VinkaVSS Ekonom. fakultetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoNačelnik Odjeljenja
117Radojević RadojeVSS Pravni fakultetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoViši savjetnik za urb. i građevinarstvo
118Tomić OlgaVŠŠ Viša upravnaSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoViši savjetnik za urb. i građevinarstvo
119Jović SlavkaSSS Srednja ekonomskaSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoReferent za knjigovodstvo
120Golubović BrankaSSS IV stepenSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoAdministrativni referent
121Jović MilivojeIV stepen građ. tehničarSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoSaradnik za tehnički nadzor
122Tasić GordanaIVstep.teh.-hem.tek.strukeSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoReferent za tehničku pripremu
123Crnogorac ĐorđijeVII step. Pravni fakultetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoSavjetnik za upravni postupak
124Tanjević DuškoVŠS Viša teh.školaSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoSavjetnik za tehnički nadzor
125Mazalica SvetlanaIV step.geodetski tehničarSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoTehničar za geodeziju
126Tmušić DejanaIV step. – ekonom.tehničar Sekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoOperater na računaru
127Jelovac MilkaIV- Građevin.tehničarSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoTehničar za urbanizam
128Damjanović VladeVSS Rud-geološ.fakultetSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoSavjetnik za vodoprivredu
129Čabarkapa VukojeIV-Geodetska strukaSekretatrijat za urbanizam i građevinsrstvoTehničar za geodeziju
130Golubović VelimirVSS Ekonom. fakultetSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeSekretar Sekretarijata
131Kamberović SlavojkaVSS Prav. fak.i pravosudniSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeSamostalni savjetnik
132Manojlović NegicaVSS Prav.fak. i pravosudniSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeSamostalni savjetnik
133Dalagija ElzanaSSS prav.administratorSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeReferent
134Loncović RadaSSS GimnazijaSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeArhivar – upisničar
135Rondović ŽanaDaktilograf I A klasaSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeDaktilograf
136Zlatanić SamiraVSS Pravni fakultetSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeSamostalni savjetnik
137Pejović DraganVŠS Tekstilna Sekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeSavjetnik
138Gogić MarijaSSS Ekonom.tehničarSekretarijat za imovinu, pravnu zaštitu i prekršajeOperater
139Leković DraganVSS Pravni fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveV.D. Sekretar Sekretarijata
140Đačić JokaVSS Pravni fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni inspektor
141Džakić IsmetaVSS Pravni fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni inspektor
142Šubarić VesnaVSS Rud.-geol. fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni inspektor
143Laketić BojanSSS Teh.u drum.saobraćajuSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni redar
144Debeljević ZoranSSS Turistička školaSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni redar
145Vemić VukašinSSS Građev.tehničarSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni redar
146Čolović DraganaSSS Turistička školaSekretarijat za inspekcijske posloveAdministrativni referent
147Knežević TomaVSS Pravni fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveInspektor drumskog saobraćaja
148Nenadić DuškoSSS Ekonomska školaSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni redar
149Kljajević RadeIV Teh.u drum. saobraćajuSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni redar
150Čolović MiraVSS Građevinski fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveGrađevinski inspektor
151Đondović LjiljanaVSS Prir.-mat. fak.Pr.planiranjeSekretarijat za inspekcijske posloveGrađevinski inspektor
152Vukanić SlavicaVSS Prir.-mat. fak.Pr.planiranjeSekretarijat za inspekcijske posloveGrađevinski inspektor
153Peruničić ZoranVSS Ekonom. fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni inspektor
154Danilović BiljanaVSS Ekonom. fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveInspektor za javne puteve
155Kamberović MiladinkaVSS Prir.matem.fakultetSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni inspektor
156Vuković MiloradIII Elektro instalaterSekretarijat za inspekcijske poslovePortir
157Čavić DušanIII MetalostrugarSekretarijat za inspekcijske posloveKomunalni redar
158Purić RadomanVSS Političke naukeSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineSekretar Sekretarijata
159Perović MilosavaVSS Pravni fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za stamb.poslove
160Pupović MilojkaVSS Pravni fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za vodoprivredu
161Jestrović MilisavVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za analitiku
162Brajković RadivojeVSS Saobraćajni fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za put.priv.i saobraćaj
163Jelovac BrenaVSS Pravni fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za kom.poslove
164Milić RadojkaOsnovna školaSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineDaktilograf «IA»
165Lacmanović RadenkoIV stepen građ.smjerSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineReferent za lokalne puteve
166Sekulić MarinaSSS Ekonomska školaSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineAdministrativni referent
167Milikić BiljanaVŠS geodetski ing.Sekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineGeodeta
168Šljukić MiomirVSS Građ.fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za seosku infrastrukturu
169Mršović DraganSSS saobraćajni tehničarSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineReferent za lokalne puteve
170Macanović VuleVSS Mašinski fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za građ.infrastrukturu
171Čolović MilenkaVSS Ekonomski fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineNačelnik odjeljenja
172Krezović DanaVSS Prirodno mat.fakutetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineViši savjetnik za zaš.živ.sredine
173Tešović IvankaVSS Pravni fakultetSekretarijat za stambeno komunalne poslove i zaštitu životne sredineNačelnik odjeljenja