Spisak zaposlenih – april 2014. godine

Redni brojIme i prezimeOrganizaciona jedinicaNivo obrazovanja
1Pupović MilojeKabinet predsjednikaVII/1
2Irić BogoljubKabinet predsjednikaVII/1
3Gospić BožoKabinet predsjednikaVII/1
4Kandić DejanKabinet predsjednikaIV/1
5Đondović RatkoKabinet predsjednikaIV/1
6Palibrk RajkoKabinet predsjednikaVII/1
7Bajić DavorkaKabinet predsjednikaVII/1
8Lončar NatašaKabinet predsjednikaIV/1
9Alavać LejlaKabinet predsjednikaIV/1
10Marković SlavkoKabinet predsjednikaVII/1
11Bjeković BoškoKabinet predsjednikaVII/1
12Paldrmić VeselinKabinet predsjednikaVII/1
13Šubarić DraganKabinet predsjednikaVII/1
14Mosurović BrankicaKabinet predsjednikaVII/2
15Bajić BožidarSlužba Skupštine opštineVII/1
16Drašković SlavkoSlužba Skupštine opštineVII/1
17Gačević LjubicaSlužba Skupštine opštineVII/1
18Simović VericaSlužba Skupštine opštineIV/1
19Laketić GordanaSlužba Skupštine opštineIV/1
20Dujović MilenaSlužba Skupštine opštineIV/1
21Sandić SlavkoSlužba Skupštine opštineVII/1
22Potpara MioljkaSlužba Skupštine opštineIV/1
23Doderović DraganaSlužba Skupštine opštineVII/1
24Leković DragicaSlužba Skupštine opštineIV/1
25Purić IgorInformacioni centarVII/1
26Beljkaš TanjaInformacioni centarVII/1
27Radović VeraInformacioni centarVII/1
28Kotlaja SanjaInformacioni centarVII/1
29Pašić Radmila Informacioni centarVII/1
30Šubarić ZoranInformacioni centarVII/1
31Koldžić LazarInformacioni centarIV/1
32Lekić GordanaGrađenski biroVII/1
33Sijamić RamoGrađenski biroIV/1
34Alorić ZagorkaGrađenski biroIV/1
35Ćosović MilojkaGrađenski biroIV/1
36Mišović ZorkaGrađenski biroIV/1
37Knežević NadaGrađenski biroIV/1
38Sijamić MunibGrađenski biroI
39Terzić MilovanGrađenski biroI
40Golubović VesnaGrađenski biroIV/1
41Sijamić Jasmina Građenski biroI
42Džuverović Milka Građenski biroI
43Mrdak Danica Građenski biroIII
44Ćaćić Zorica Građenski biroIV/1
45Despotović VeraGrađenski biroIV/1
46Gogić MiletaGrađenski biroIV/1
47Mršović RankoGrađenski biroIII
48Jović MilanGrađenski biroIV/1
49Cvijović MirčetaGrađenski biroIV/1
50Terzić MiroslavGrađenski biroIV/1
51Anđelić NadaGrađenski biroIV/1
52Tanjević BudimirSlužba glavnog administratoraVII/1
53Bešlić MaidaSlužba glavnog administratoraVII/1
54Radošević ZoranSlužba glavnog administratoraVII/1
55Drobnjak DanaSlužba glavnog administratoraVII/1
56Šestović SneženaSlužba glavnog administratoraIV/1
57Krstonijević MiodragSlužba glavnog administratoraIV/1
58Đuković SpomenkoSlužba glavnog administratoraIV/1
59Svrkota ĐoleSlužba glavnog administratoraIV/1
60Laketić BojanSlužba glavnog administratoraIV/1
61Đondović MilenkaSlužba glavnog administratoraIV/1
62Brašnjo MilojeSlužba glavnog administratoraVI
63Starovlah MiladinkaSlužba glavnog administratoraVII/1
64Vesnić SeadDirekcija za imovinuVII/1
65Manojlović NegicaDirekcija za imovinuVII/1
66Zlatanić SamiraDirekcija za imovinuVII/1
67Perović MilosavaDirekcija za imovinuVII/1
68Pejović DraganDirekcija za imovinuVI
69Dalagija ElzanaDirekcija za imovinuIV/1
70Gogić MarijaDirekcija za imovinuIV/1
71Loncović RadaDirekcija za imovinuIV/1
72Kamberović SlavojkaDirekcija za imovinuVII/1
73Rondović ŽanaDirekcija za imovinuI
74Anđelić MiroslavSekretarijat za opštu upravuVII/1
75Kandić RajkoSekretarijat za opštu upravuVII/1
76Despotović SretenSekretarijat za opštu upravuVII/1
77Cvijetić RadmilaSekretarijat za opštu upravuVII/1
78Crnogorac ĐorđijeSekretarijat za opštu upravuVII/1
79Šubarić Blažo Sekretarijat za opštu upravuVII/1
80Despotović DragicaSekretarijat za opštu upravuIII
81Jelovac StanicaSekretarijat za opštu upravuVI
82Marić RadmilaSekretarijat za opštu upravuIV/1
83Nuhanović MirjanaSekretarijat za opštu upravuIV/1
84Kosorić DušicaSekretarijat za opštu upravuIV/1
85Krezović DanicaSekretarijat za opštu upravuVI
86Golubović VesnaSekretarijat za opštu upravuIV/1
87Svrkota MilojkoSekretarijat za opštu upravuIV/1
88Tanjević MiraSekretarijat za opštu upravuIV/1
89Leković VelinkaSekretarijat za opštu upravuIV/1
90Stevanović BrankoSekretarijat za opštu upravuIV/1
91Golubović RadivojeSekretarijat za opštu upravuIV/1
92Svrkota VelinkaSekretarijat za opštu upravuI
93Gogić SlavojkaSekretarijat za opštu upravuI
94Vraneš Lidija Sekretarijat za opštu upravuIV/1
95Pupović ŽeljkoSekretarijat za opštu upravuI
96Grba Milojka Sekretarijat za opštu upravuI
97Marković DragomirkaSekretarijat za opštu upravuI
98Bjeković VasiljkaSekretarijat za opštu upravuI
99Svrkota DragoslavkaSekretarijat za opštu upravuIV/1
100Terzić DušankaSekretarijat za opštu upravuVII/1
101Čogurić SnežanaSekretarijat za opštu upravuIV/1
102Vojinović MilošSekretarijat za opštu upravuIV/1
103Pupović DraganaSekretarijat za opštu upravuI
104Pajević AmelaSekretarijat za opštu upravuI
105Stanimirović VojkaSekretarijat za opštu upravuI
106Bajić ĐukaSekretarijat za opštu upravuI
107Gogić MiladinDirekcija za izgradnju i investicijeVII/1
108Gomilanović RadaDirekcija za izgradnju i investicijeVII/1
109Džuverović TatjanaDirekcija za izgradnju i investicijeVII/1
110Ćuzović DraženDirekcija za izgradnju i investicijeVII/1
111Dragaš BožidarkaDirekcija za izgradnju i investicijeVII/1
112Novaković MladenDirekcija za izgradnju i investicijeVII/1
113Planić MilosavDirekcija za izgradnju i investicijeVI
114Šarančić DankoSlužba za evropske integracijeVII/1
115Rubežić NenadSlužba za evropske integracijeVII/1
116Đondović LjiljanaSlužba za evropske integracijeVII/1
117Krupa Haris Služba za evropske integracijeVII/1
118Babić AleksandarSlužba za evropske integracijeIV/1
119Tanjević BajoSlužba za evropske integracijeVII/1
120Bojović VladislavSlužba za evropske integracijeVII/1
121Ostojić Vesna Služba za evropske integracijeIV/1
122Borović RadivojeSlužba za evropske integracijeVII/1
123Čolović Zoran Služba za evropske integracijeVII/2
124Vojinović AnaSlužba za evropske integracijeVII/1
125Dragaš ŽeljkoSlužba za evropske integracijeVII/1
126Ramović AlmaSlužba za evropske integracijeVII/1
127Dosković AnaSlužba za evropske integracijeVII/1
128Knežević TomaSekretarijat za privreduVII/1
129Tanjević NatašaSekretarijat za privreduIV/1
130Terzić JovankaSekretarijat za privreduI
131Radovanović VeraSekretarijat za privreduVII/1
132Dragutinović SnežanaSekretarijat za privreduVII/1
133 Strujić ZaimSekretarijat za privreduVII/1
134Vuković NatašaSekretarijat za privreduVII/1
135Vraneš Dragoljub Sekretarijat za privreduVII/1
136Mazalica DragoljubSekretarijat za privreduVII/1
137Terzić DragomirSekretarijat za privreduVII/1
138Leković MaricaSekretarijat za privreduVII/1
139Mentović BojanaSekretarijat za privreduVII/1
140Vojinović ZoranSekretarjat za finansijeVII/1
141Kovačević DanijelaSekretarjat za finansijeVII/1
142Vukanić BiljanaSekretarjat za finansijeVII/1
143Džuverović VladimirSekretarjat za finansijeVII/1
144Joksović NikolaSekretarjat za finansijeVI
145Milić IvankaSekretarjat za finansijeIV/1
146Čvorović DragojeSekretarjat za finansijeIV/1
147Dragićević DraganaSekretarjat za finansijeIV/1
148Mojović NatašaSekretarjat za finansijeIV/1
149Čepić RadaSekretarjat za finansijeIV/1
150Mrdak SlavicaSekretarjat za finansijeVII/1
151Popadić Ružica Sekretarjat za finansijeIV/1
152Bošković SlađanaSekretarjat za finansijeVII/1
153Popović MirjanaSekretarjat za finansijeVII/1
154Danilović BiljanaSekretarjat za finansijeVII/1
155Krstajić SlavicaSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
156Paldrmić DraganSekretarijat za društvene djelatnostiVI
157Dakić IskraSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
158Ilinčić VeselinkaSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
159Tanjević VlastimirkaSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
160Đondović SanjaSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
161Fatić Milan Sekretarijat za društvene djelatnostiIV/1
162Marjanović Milica Sekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
163Topović Mira Sekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
164Anđelić BijanaSekretarijat za društvene djelatnostiIV/1
165Čuturić Muamer Sekretarijat za društvene djelatnostiIV/1
166Džogaz BorjanSekretarijat za društvene djelatnostiVI
167Đondović VesnaSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
168Knežević GoranSekretarijat za društvene djelatnostiVI
169Sekulić GoranSekretarijat za društvene djelatnostiIV/1
170Nenadić DanijelaSekretarijat za društvene djelatnostiVII/1
171Mitrović RadenkoSekretarijat za društvene djelatnostiIII
172Danilović NenadSekretarijat za društvene djelatnostiIII
173Terzić SlavicaUprava lokalnih javnih prihodaVII/1
174Milinković SlavkaUprava lokalnih javnih prihodaVII/1
175Kuhinja MuhedinUprava lokalnih javnih prihodaVII/1
176Joksimović GoraUprava lokalnih javnih prihodaVII/1
177Laković DanicaUprava lokalnih javnih prihodaIV/1
178Borović SlavicaUprava lokalnih javnih prihodaIV/1
179Stevančević MilankaUprava lokalnih javnih prihodaIV/1
180Terzić MijatUprava lokalnih javnih prihodaVII/1
181Suruliz SamiraUprava lokalnih javnih prihodaIV/1
182Damjanović DubravkaUprava lokalnih javnih prihodaIV/1
183Loncović TatjanaUprava lokalnih javnih prihodaIV/1
184Bajić GoranUprava lokalnih javnih prihodaVII/1
185Krvavac SandraUprava lokalnih javnih prihodaVI
186Šljukić MiomirSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
187Čolović MiraSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
188Vlahovljak SaidaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
189Mazalica SvetlanaSekretarijat za uređenje prostoraIV/1
190Jelovac MilkaSekretarijat za uređenje prostoraIV/1
191Vukanić SlavicaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
192Gadžo ElvinaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
193Tanjević DuškoSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
194Čabarkapa VukojeSekretarijat za uređenje prostoraIV/1
195Tmušić DejanaSekretarijat za uređenje prostoraIV/1
196Pupović MilojkaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
197Krezović DanaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
198Čolović MilenkaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
199Jelovac ŽarkoSekretarijat za uređenje prostoraIV/1
200Knežević VasoSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
201Sekulić MarinaSekretarijat za uređenje prostoraIV/1
202Čamdžić DanicaSekretarijat za uređenje prostoraVI
203Ječmanica SašaSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
204Lučić BojanSekretarijat za uređenje prostoraVII/1
205Gogić MilovanSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
206Džakić IsmetaSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
207Brajković RadivojeSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
208Jelovac BrenaSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
209Damjanović VladeSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
210Macanović VuleSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
211Jestrović MilisavSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
212Milikić BiljanaSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVI
213Mršović DraganSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeIV/1
214Milić RadojkaSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeI
215Bojović JadrankaSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
216Cvijović VinkaSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
217Bošković DuškoSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeVII/1
218Hrelja SmailSekretarijat za stambene poslove, saobraćaj i vodeIV/1
219Leković DraganKomunalna policijaVII/1
220Peruničić ZoranKomunalna policijaVII/1
221Čavić GoranKomunalna policijaVII/1
222Šubarić VesnaKomunalna policijaVII/1
223Kamberović MiladinkaKomunalna policijaVII/1
224Mirković OliverKomunalna policijaVII/1
225Klepo BiseraKomunalna policijaVII/1
226Vučetić ŽanaKomunalna policijaIV/1
227Debeljević ZoranKomunalna policijaIV/1
228Vemić VukašinKomunalna policijaIV/1
229Čavić DušanKomunalna policijaIV/1
230Vuković MiloradKomunalna policijaIV/1
231Kljajević RadeKomunalna policijaIV/1
232Nenadić DuškoKomunalna policijaIV/1
233Radović PavleKomunalna policijaIII
234Vuković Vera Komunalna policijaVII/1
235Jakupović Merdina Komunalna policijaVII/1
236Osmankadić AmraKomunalna policijaVII/1
237Čolović Dragana Komunalna policijaVII/1
238Đačić JokaKomunalna policijaVII/1
239Komadanović SašaKomunalna policijaIV/1
240Joksimović DobrijaKomunalna policijaVII/1
241Ćirović MarkoKomunalna policijaIV/1
242Milinković RadojicaKomunalna policijaIV/1
243Potpara BožidarKomunalna policijaIV/1
244Jović DušanKomunalna policijaI
245Bojović BogdanSlužba zaštiteVII/1
246Goločevac RadeSlužba zaštiteVII/1
247Bjeković SašaSlužba zaštiteIV/1
248Brajković ZoranSlužba zaštiteIV/1
249Ćaćić MilanSlužba zaštiteIV/1
250Ćosović DraganSlužba zaštiteIV/1
251Geljić ErhadSlužba zaštiteIV/1
252Ivanović SašaSlužba zaštiteIV/1
253Jelovac Predrag Služba zaštiteIV/1
254Gerina FahrudinSlužba zaštiteIV/1
255Gogić SvetlanaSlužba zaštiteIV/1
256Kapetanović RadovanSlužba zaštiteIV/1
257Marković RankoSlužba zaštiteIV/1
258Milikić RajkoSlužba zaštiteIV/1
259Vuković VeljoSlužba zaštiteIV/1
260Vrećo DraganSlužba zaštiteIV/1
261Rosić BrankoSlužba zaštiteIV/1
262Vasović VeliborSlužba zaštiteIV/1
263Strujić AnesSlužba zaštiteIV/1
264Vukojičić SavaSlužba zaštiteIV/1
265Gogić Božidarka Služba zaštiteVII/1
266Svrkota RadenkoSlužba zaštiteIV/1
267Marić BorisSlužba zaštiteIV/1
268Gomilanović VladimirSlužba zaštiteIV/1
269Gogić RankoSlužba zaštiteIV/1
270Petrović BorkoSlužba zaštiteIV/1
271Pejović RatkoSlužba zaštiteVI
272Zorić DragoljubSlužba zaštiteIV/1
273Brajković IvanSlužba zaštiteIV/1
274Tutundžić JasminSlužba zaštiteIV/1
275Gvozdenović DragoljubSlužba zaštiteIV/1
276Jović RadojeSlužba zaštiteIV/1