Spisak zaposlenih – avgust 2019. godine

Redni br.PREZIME I IMEZ V A NJ EORGANIZACIONA JEDINICASTRUČNA SPREMA
1Golubović IgorPredsjednikKabinet predsjednikaMašinski fakultet VII-1
2Rondović MajaRukovoditeljka službe – Šefica kabinetaKabinet predsjednikaPolitičke nauke VII-1
3Halilović MersudinSavjetnik predsjednikaKabinet predsjednikaDiplomirani socijalni radnik VII-1
4Šubarić BlažoSavjetnik za javne nabavkeKabinet predsjednikaEkonomski fakultet VII-1
5Šubarić DraganSavjetnik predsjednikaKabinet predsjednikaGrađevinski fakultet VII-1
6Kandić DejanSamostalni referent – za pripremu radnih materijalaKabinet predsjednikaGimnazija IV-1
7Bajić DavorkaSamostalna savjetnica I – prevoditeljka Kabinet predsjednikaFilološki fakultet VII-1
8Đondović RatkoViši namještenik I – Vozač Kabinet predsjednikaVozač specijalista - V
9Laković SanjaSamostalna savjetnica I – poslovna sekretarkaKabinet predsjednikaSpecijalista politikolog-novinar VII-1
10Kuluglija JasminRukovodilac službe za informacione posloveKabinet predsjednika - ITElektrotehnički fakultet VII-1 - primijenjeno računarstvo
11Mirković OliverGlavni gradski arhitektaKabinet predsjednikaArhitektonski fakultet VII-1
12Avdović MervanPotpredsjednik OštineKabinet predsjednikaMašinski fakultet VII-1
13Aranitović TanjaSamostalna savjetnica I – administratorka baze podatakaKabinet predsjednika - ITSpecijalista elektronike i računarstva VII-1
14Kotlaja SanjaSamostalna savjetnica I – administratorka baze podatakaKabinet predsjednika - ITProfesor tehnike i informatike VII-1
15Šubarić ZoranSavjetnik predsjednika za digitalnu transformaciju i ITKabinet predsjednikaFakultet organizacionih nauka VII-1
16Koldžić LazarSamostalni referent – Serviser opremeKabinet predsjednika - ITPTT tehničar IV-1
17Purić IgorSamostalni savjetnik I – administrator sistemaKabinet predsjednika - ITMatematički fakultet VII-1
18Pašić RadmilaSamostalna savjetnica I – sistem inženjerKabinet predsjednika - ITSpecijalista elektronike i računarstva VII-1
19Radović-Pješčić VeraSamostalna savjetnica I – administrator sistemaKabinet predsjednika - ITSpecijalista primjenjenog računarstva VII-1
20Živković DanijelMirovanje radnog odnosaKabinet predsjednikaDiplomirani pravnik VII-1
21Sokić DragišaPredsjednikSlužba Skupštine opštineDiplomirani pravnik VII-1
22Brković EminaSekretarka SkupštineSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
23Drašković SlavkoGlavno ovlašćeno službeno liceSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
24Gačević LjubicaSamostalna savjetnica I – Sekretarka radnih tijelaSlužba Skupštine opštineEkonomski fakultet VII-1
25Potpara MioljkaSamostalna referentica – Saradnica na poslovima SkupštineSlužba Skupštine opštinePravno-administrativni smjer IV-1
26Simović VericaSamostalna referentica – Saradnica na poslovima SkupštineSlužba Skupštine opštinePoljoprivredna škola IV-1
27Laketić GordanaSamostalna referentica – tehnička sekretarkaSlužba Skupštine opštineGimnazija IV-1
28Sandić SlavkoSamostalni savjetnik I – Sekretar radnih tijelaSlužba Skupštine opštineŠumarski fakultet VII-1
29Doderović DraganaSamostalna savjetnica I – Sekretarka radnih tijelaSlužba Skupštine opštinePravni fakultet VII-1
30Leković DragicaSamostalna referenticaSlužba Skupštine opštineTrgovačka škola IV-1
31Alavać LejlaSamostalna referentica – Saradnica na poslovima sku.rad.tijelaSlužba Skupštine opštineEkonomska škola IV-1
32Radošević ZoranGlavni administratorSlužba glavnog administratoraPravni fakultet VII-1
33Pupović MilojkaŠefica službeSlužba glavnog administratoraPravni fakultet VII-1
34Drobnjak DanaSamostalna savjetnica I – za ekonomske posloveSlužba glavnog administratoraEkonomski fakultet VII-1
35Šestović SneženaSamostalna referentica – za administrativno tehničke posloveSlužba glavnog administratoraUsmjereno obrazovanje IV-1
36Svrkota ĐoleViši namještenik I – vozač Služba glavnog administratoraVozač motornih vozila IV-1
37Brašnjo MilojeSavjetnik I – za kontrolu upotrebe MVSlužba glavnog administratoraViša tehnička škola VI
38Vesnić SeadDirektorDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
39Manojlović NegicaNačelnica Službe za zastupanjeDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
40Zlatanić SamiraNačelnica Službe za evidenciju imovineDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
41Knežević TomaSamostalni savjetnik IDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
42Perović MilosavaSamostalna savjetnica IDirekcija za imovinuPravni fakultet VII-1
43Pejović DraganSavjetnik IDirekcija za imovinuViša tehnička škola VI
44Dalagija ElzanaSamostalna referenticaDirekcija za imovinuEkonomska škola IV-1
45Gogić MarijaSamostalna referenticaDirekcija za imovinuEkonomska škola IV-1
46Loncović RadaSamostalna referentica Direkcija za imovinuGimnazija IV-1
47Strujić AmraSekretarkaSekretarijat za opštu upravuMenadžment u turizmu VII-1
48Cvijetić RadmilaSamostalna savjetnica ISekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
49Terzić DušankaSamostalna savjetnica ISekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
50Crnogorac ĐorđijeSamostalni savjetnik ISekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
51Marić RadmilaSamostalna referentica – Matičarka Sekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
52Nuhanović MirjanaSamostalna referentica – MatičarkaSekretarijat za opštu upravuElektrotehnička škola IV-1
53Kosorić DušicaSamostalna referentica – Upisničarka za ovjereSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
54Đondović MilenkaSamostalna referentica – Upisničarka za ovjere Sekretarijat za opštu upravuTekstilna škola IV-1
55Čogurić SnežanaSavjetnica III – za upravljanje ljudskim resursimaSekretarijat za opštu upravuProsvjetna škola IV-1
56Vojinović MilošSamostalni referent – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
57Krezović DanicaSavjetnica I – za MZSekretarijat za opštu upravuViša upravna škola VI
58Golubović VesnaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
59Tanjević MiraSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
60Leković VelinkaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
61Stevanović BrankoSamostalni referent – za MZSekretarijat za opštu upravuSrednja upravna škola IV-1
62Golubović RadivojeSamostalni referent – za MZSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
63Svrkota DragoslavkaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
64Vraneš LidijaSamostalna referentica – za MZSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
65Svrkota VelinkaNamještenica – Spremačica Sekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
66Marković DragomirkaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuUsmjereno obrazovanje III
67Pupović ŽeljkoNamještenik – Kurir Sekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
68Vuković DragicaViša namještenica I – Ugostiteljka Sekretarijat za opštu upravuUgostiteljska škola IV-1
69Grba MilojkaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
70Pajević AmelaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuFrizer III
71Bajić ĐukaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuKuvar III
72Pupović DraganaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuProdavač III
73Stanimirović VojkaNamještenica – SpremačicaSekretarijat za opštu upravuPomoćni istraživač u hemiji IV-1
74Mršović RankoSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuŠkola za KV IV-1
75Cvijović MirčetaSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuŠkola za KV IV-1
76Gogić MiletaSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
77Terzić MiroslavSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuElektrotehnička škola IV-1
78Mitrović RadenkoSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuMašinbravar IV
79Čuturić MuamerSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuElektrotehnička škola IV-1
80Danilović NenadSamostalni referent – PortirSekretarijat za opštu upravuElektrotehničar III
81Stevanović VesnaSamostalna referentica – Upisničarka u pisarniciSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
82Sijamić MunibNamještenik – KurirSekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
83Sijamić JasminaNamještenica – KurirkaSekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
84Mišović ZorkaSamostalna referentica – Upisničarka u pisarnici Sekretarijat za opštu upravuUsmjereno obrazovanje IV-1
85Dzuverović MilkaNamještenica – Kurirka Sekretarijat za opštu upravuOsnovna škola I
86Mrdak DanicaReferentica – za internu dostavuSekretarijat za opštu upravuDaktilograf III
87Despotović VeraSamostalna referentica – lice sa invaliditetomSekretarijat za opštu upravuSrednja škola za invalidnu djecu i omladinu IV-1
88Ćaćić ZoricaSamostalna referentica – ArhivarkaSekretarijat za opštu upravuEkonomska škola IV-1
89Sijamić RamoSamostalni referent – ArhivarSekretarijat za opštu upravuPoljoprivredna škola IV-1
90Alorić ZagorkaSamostalna referentica – Upisničarka u pisarniciSekretarijat za opštu upravuKomercijalni tehničar IV-1
91Komadanović SašaNamještenik – KurirSekretarijat za opštu upravuGimnazija IV-1
92Despotović SretenGlavno ovlašćeno službeno liceSekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
93Kandić Rajkov.d.Pomoćnika sekretaraSekretarijat za opštu upravuPravni fakultet VII-1
94Bašić NerminaMenadžerkaSlužba menadžeraGrađevinski fakultet VII-1
95Tanjević BajoSamostalni savjetnik I – za finansijsko operativne posloveSlužba menadžeraEkonomski fakultet VII-1
96Vojinović AnaSamostalna savjetnica II – za komunikacije i odnose sa javnošćuSlužba menadžeraProfesor engleskog jezika i književnosti VII-1
97Ramović Alma Samostalna savjetnica II – za razvoj i implementacijuSlužba menadžeraDiplomirani biolog VII-1
98Bajčetić BudimirSekretarSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
99Krstajić SlavicaSamostalna savjetnica I – za preduzetništvo i turizamSekretarijat za privreduEkonomski fakultet VII-1
100Terzić DragomirSamostalni savjetnik I – za lokalni ekonomski razvojSekretarijat za privreduEkonomski fakultet VII-1
101Vuković NatašaNačelnica Službe za poljoprivreduSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
102Tanjević NatašaSamostalna referenticaSekretarijat za privreduEkonomska škola IV-1
103Terzić JovankaNamještenicaSekretarijat za privreduOsnovna škola I
104Radovanović VeraSamostalna savjetnica I – za voćarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
105Dragutinović SnežanaSamostalna savjetnica I – za povrtarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
106Strujić ZaimSamostalni savjetnik I – za ratarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
107Leković MaricaSamostalna savjetnica I – za lokalni ekonomski razvoj Sekretarijat za privreduRudarsko-geološki fakultet VII-1
108Mentović BojanaSamostalni savjetnik I – za preduzetništvo i turizam i rač.pos.Sekretarijat za privreduEkonomski fakultet VII-1
109Palibrk RajkoSamostalni savjetnik I – zaSekretarijat za privreduPravni fakultet VII-1
110Lončar NatašaSamostalni savjetnik I – za kont.voćarstvo i ljek.biljeSekretarijat za privreduStudije poljoprivrede i voćarstva VII-1
111Mazalica DragoljubNačelnik Službe za preduzetništvo i turizamSekretarijat za privreduPravni fakukltet VII-1
112Šarančić DankoSamostalni savjetnik I – za stočarstvoSekretarijat za privreduPoljoprivredni fakultet VII-1
113Vukanić Biljanav.d.SekretarkeSekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
114Vojinović ZoranGlavno ovlašćeno službeno lice za budžetSekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
115Drobnjak DanijelaSamostalna savjetnica I – za upravljanje gotovinom i dugom Sekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
116Popović MirjanaSamostalna savjetnica I – za budžetSekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
117Danilović BiljanaSamostalna savjetnica I – za račun.poslove i upravni postupakSekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
118Bošković SlađanaGlavno ovlašćeno službeno lice za trezorSekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
119Joksović NikolaSavjetnik I – za trezorSekretarijat za finansijeViša ekonomska škola - VI
120Mrdak SlavicaSamostalna savjetnica III – za poslove u trezoru Sekretarijat za finansijeEkonomski fakultet VII-1
121Čvorović DragojeSamostalni referent – za knjigovodstvenu evidenciju van trezoraSekretarijat za finansijeEkonomska škola IV-1
122Dragićević DraganaSamostalna referentica – za popunjavanje i ovjeravanjeSekretarijat za finansijeEkonomska škola IV-1
123Mojović NatašaSamostalna referentica – za popunjavanje i ovjeravanjeSekretarijat za finansijeEkonomska škola IV-1
124Čepić RadaSamostalna referentica – za evidencije u trezoruSekretarijat za finansijeEkonomska škola IV-1
125Raščić SaninSamostalni savjetnik III – za budžet Sekretarijat za finansijeDiplomirani ekonomista VII-1
126Salihović EminaSekretarkaSekretarijat za društvene djelatnostiProfesor engleskog jezika i književnosti VII-1
127Dakić IskraSamostalna savjetnica I – za boračko invalidska pitanjaSekretarijat za društvene djelatnostiPravni fakultet VII-1
128Ilinčić VeselinkaNačelnica službe za socijalnu zaštituSekretarijat za društvene djelatnostiFilološki fakultet VII-1
129Tanjević VlastimirkaSamostalna savjetnica III – za zdravstvenu zaštituSekretarijat za društvene djelatnostiPravni fakultet VII-1
130Paldrmić DraganSavjetnik I – za kulturuSekretarijat za društvene djelatnostiViša poslovna škola - VI
131Đondović SanjaNačelnica službe za društvene djelastnostiSekretarijat za društvene djelatnostiFilološki fakultet VII-1
132Fatić MilanSamostalni referent – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiEkonomska škola IV-1
133Topović MiraSamostalna savjetnica I – za ljudska i manjinska pravaSekretarijat za društvene djelatnostiPravni fakultet VII-1
134Sekulić MilicaSamostalna savjetnica I – za prevenciju narkomanije i bolesti zavis.Sekretarijat za društvene djelatnostiFakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju VII-1
135Džogaz BorjanSamostalni savjetnik I – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiEkonomista - operativni menadžment
136Nenadić DanijelaSamostalna savjetnica III – za brigu o starima i soc.pitanjaSekretarijat za društvene djelatnostiFakultet političkih nauka
137Gospić VesnaSamostalna savjetnica II – organizatorka aktivno u am.ugluSekretarijat za društvene djelatnostiFilološki fakultet VII-1
138Knežević GoranSavjetnik II – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiViša škola za sportskog trenera VI
139Sekulić GoranSamostalni referent – za sportSekretarijat za društvene djelatnostiUsmjereno obrazovanje IV-1
140Anđelić BiljanaSamostalna referenticaSekretarijat za društvene djelatnostiEkonomska škola IV-1
141Pilav EmirSamostalni savjetnik III – za mlade i obrazovanjeSekretarijat za društvene djelatnostiFakultet političkih nauka
142Đurđević ErminSamostalni savjetnik II – za kulturuSekretarijat za društvene djelatnostiDiplomirani politikolog
143Gospić DragomirDirektorUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
144Džuverović VladimirRukovodilac službe za inspekcijski nadzorUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
145Terzić SlavicaSamostalna savjetnica I – za naplatu poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
146Bajić GoranSamostalni savjetnik I – za utvrđivanje poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaPravni fakultet VII-1
147Milinković SlavkaRukovoditeljka službe za utvrđivanje lokalnih javnih prihodaUprava lokalnih javnih prihodaPravni fakultet VII-1
148Kuhinja MuhedinRukovodilac službe za naplatu lokalnih javnih prihodaUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
149Gospić SandraSavjetnica I – za utvrđivanje naknade za korišćenje putevaUprava lokalnih javnih prihodaElektrotehnički fakultet - primjenjeno računarstvo VII-1
150Joksimović GoraSamostalna savjetnica I – za naplatu administrativnih taksiUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
151Laković DanicaSamostalna referentica – za evidenciju naplate naknadeUprava lokalnih javnih prihodaEkonomska škola IV-1
152Borović SlavicaSamostalna referentica – za utvrđivanje poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaGimnazija IV-1
153Terzić MijatSavjetnik I – za naplatu članskog doprinosaUprava lokalnih javnih prihodaStrukovni ekonomista VI
154Suruliz SamiraSamostalna referentica – za utvrđivanje poreza na nepokretnostiUprava lokalnih javnih prihodaPTT tehničar IV-1
155Damjanović DubravkaSavjetnica I – za naplatu lok.komunalne takseUprava lokalnih javnih prihodaMenadžment malih i srednjih preduzeća VI
156Aničić VladanInspektor II – za lokalne prihodeUprava lokalnih javnih prihodaEkonomski fakultet VII-1
157Anđelić NadaSamostalna referentica – za naplatu prihoda na blagajniUprava lokalnih javnih prihodaTehničar drumskog saobraćaja IV-1
158Jelovac StanicaSavjetnica I – za naplatu prireza porezuUprava lokalnih javnih prihodaViša ekonomsko-turistička škola
159Čolović Mirav.d.SekretarkeSekretarijat za uređenje prostoraEkonomski fakultet VII-1
160Vlahovljak SaidaNačelnica službe za urbanističko tehničke posloveSekretarijat za uređenje prostoraArhitektonski fakultet VII-1
161Vukanić SlavicaSamostalna savjetnica I – za planska dokumentaSekretarijat za uređenje prostoraDiplomirani prostorni planer VII-1
162Tanjević BudimirNačelnik službe za pravne posloveSekretarijat za uređenje prostoraPravni fakultet VII-1
163Hrelja ElvinaSamostalna savjetnica I – za urbanizamSekretarijat za uređenje prostoraGrađevinski fakultet VII-1
164Čamdžić DanicaSavjetnica I – za tehnički nadzorSekretarijat za uređenje prostoraViša građevinska škola VI
165Mazalica SvetlanaSamostalna referentica – za geodezijuSekretarijat za uređenje prostoraGeodetska škola IV-1
166Krezović DanaNačelnica službe za zaštitu životne sredineSekretarijat za uređenje prostoraPrirodno.matematički fakultet VII-1
167Knežević VasoSamostalni savjetnik I – za zaštitu životne sredineSekretarijat za uređenje prostoraŠumarski fakultet VII-1
168Tanjević DuškoSamostalni savjetnik I – za oblast elektrotehnikeSekretarijat za uređenje prostoraViša škola tehničkih strukovnih studija VII-1
169Milikić BiljanaSamostalna savjetnica I – za geodezijuSekretarijat za uređenje prostoraViša građevinsko-geodetska škola VI
170Čabarkapa VukojeSamostalni referent – za geodezijuSekretarijat za uređenje prostoraGeodetska škola IV-1
171Tmušić DejanaSamostalna referentica – upisničarkaSekretarijat za uređenje prostoraEkonomska škola IV-1
172Sekulić MarinaSamostalna referentica – za administrativne posloveSekretarijat za uređenje prostoraEkonomska škola IV-1
173Čolović ZoranSekretarSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeMašinski fakultet VII-1
174Mršović DraganSamostalni referent – za opštinske puteveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeSaobraćajna škola IV-1
175Džakić IsmetaSamostalna savjetnica I – za pravne posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodePravni fakultet VII-1
176Macanović VuleSamostalni savjetnik I – za tehničke posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeMašinski fakultet VII-1
177Brajković RadivojeSamostalni savjetnik I – za poslove saobraćajaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeSaobraćajni fakultet VII-1
178Bošković DuškoNačelnik službeSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeGrađevinski fakutlet VII-1
179Jestrović MilisavSamostalni savjetnik II – za poslove analitikeSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeEkonomski fakultet VII-1
180Damjanović VladeSamostalni savjetnik I – za poslove vodosnadbijevanjaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeRudarsko-geološki fakultet VII-1
181Cvijović VinkaSamostalna savjetnica I – za ekonomske posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeEkonomski fakultet VII-1
182Jelovac BrenaSamostalna savjetnica I – za stambene posloveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodePravni fakultet VII-1
183Bojović JadrankaSamostalna savjetnica I – za upravni postupakSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodePravni fakultet VII-1
184Hrelja SmailSamostalni referent – za kontrolu javnih površinaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeGrađevinska škola IV-1
185Babić AleksandarSamostalni referent – za opštinske puteveSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeSaobraćajna škola IV-1
186Ostojić VesnaSamostalna referentica – tehnička sekretarkaSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeMašinska škola IV-1
187Gazdić DarkoNačelnik službeSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeEkonomski fakultet VII-1
188Krstonijević MiodragSamostalni referentSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeVozač specijalista V
189Đuković SpomenkoSamostalni referentSekret.za komun. stamb. poslove saobraćaj i vodeVozač specijalista V
190Bajčeta BojanNačelnikKomunalna policijaDiplomirani menadžer finansijskog poslovanja VII-1
191Joksimović DobrijaGlavno ovlašćeno službeno liceKomunalna policijaPravni fakultet VII-1
192Debeljević ZoranKomunalni policajacKomunalna policijaTuristička škola IV-1
193Vemić VukašinKomunalni policajacKomunalna policijaGrađevinska škola IV-1
194Čavić DušanKomunalni policajacKomunalna policijaMetalostrugar III
195Vuković MiloradKomunalni policajacKomunalna policijaElektrotehnička škola IV-1
196Kljajević RadeKomunalni policajacKomunalna policijaSaobraćajna škola IV-1
197Nenadić DuškoKomunalni policajacKomunalna policijaEkonomska škola IV-1
198Ćirović MarkoKomunalni policajacKomunalna policijaBravar III
199Milinković RadojicaKomunalni policajacKomunalna policijaBravar III
200Potpara BožidarKomunalni policajacKomunalna policijaSaobraćajna škola IV-1
201Laketić BojanKomunalni policajacKomunalna policijaTehničar drumskog saobraćaja IV-1
202Jović DušanSamostalni referent – administrativni radnikKomunalna policijaOsnovna škola I
203Đačić JokaSekretarkaSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
204Peruničić ZoranGlavni inspektorSekretarijat za inspekcijske posloveEkonomski fakultet VII-1
205Anđelić MiroslavSamostalni savjetnik I – za pravne poslove i upravni postupakSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
206Leković DraganInspektor I – za drumski saobraćajSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
207Šubarić VesnaInspektorka I – za lokalne puteveSekretarijat za inspekcijske posloveRudarsko-geološki fakultet VII-1
208Kamberović MiladinkaInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePrirodno-matematički fakultet VII-1
209Vuković VeraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
210Čolović DraganaInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske posloveFakultet za obrazovanje pravnika i diplomiranih ekonomista za rukovodeće kadrove
211Starovlah MiladinkaInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske posloveEkonomski fakultet VII-1
212Lekić GordanaInspektorka I – za stambenu oblastSekretarijat za inspekcijske posloveFakultet ONO i DSZ VII-1
213Osmankadić AmraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
214Vuković VeraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
215Klepo BiseraInspektorka I – za komunalnu oblastSekretarijat za inspekcijske poslovePravni fakultet VII-1
216Paldrmić VeselinInspektor I – za vodeSekretarijat za inspekcijske posloveRudarsko-geološki fakultet VII-1
217Dosković AnaInspektorka I – za turističko-ugostiteljsku oblastSekretarijat za inspekcijske posloveFakukltet organizacionih nauka - Diplomirani inženjer organizacije rada
218Vučetić ŽanaSamostalna referentica – tehnička sekretarkaSekretarijat za inspekcijske posloveGimnazija IV-1
219Čavić GoranKomandirSlužba zaštite i spašavanjaVojna akademija VII-1
220Bojović BogdanZamjenik komandiraSlužba zaštite i spašavanjaViša tehnička škola strukovnih studija VII-1
221Goločevac RadeSamostalni savjetnik I – Komandir OdjeljenjaSlužba zaštite i spašavanjaViša tehnička škola strukovnih studija VII-1
222Bjeković SašaVatrogasac spasilac – Dispečer Služba zaštite i spašavanjaGimnazija IV-1
223Brajković ZoranVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
224Ćaćić MilanVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaVozač III
225Ćosović DraganVatrogasac spasilac – DispečerSlužba zaštite i spašavanjaPTT manipulant
226Geljić ErhadVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektrotehničar IV-1
227Gerina FahrudinVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
228Ivanović SašaVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMetalostrugar III
229Jelovac PredragVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
230Kapetanović RadovanVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaInstruktor vožnje V
231Marković RankoVatrogasac spasilac – Dispečer Služba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
232Milikić RajkoVatrogasac spasilac – tehnički rukovodilac održavanjaSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
233Pejović RatkoViši savjetnik I – Komandir OdjeljenjaSlužba zaštite i spašavanjaBechelor strukovni ekonomista
234Petrović BorkoVatrogasac spasilac – Dispečer Služba zaštite i spašavanjaIstruktor vožnje V
235Rosić BrankoVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
236Strujić AnesVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMašinski tehničar IV-1
237Svrkota RadenkoVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
238Vasović VeliborVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar IV-1
239Vrećo DraganVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaInstruktor vožnje V
240Vukojičić SavaVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
241Vuković VeljoVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaVozač III
242Gogić RankoVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaEkonomski fakultet VII-1
243Marić BorisVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaGimnazija IV-1
244Gomilanović VladimirVatrogasac spasilac – Komandir timaSlužba zaštite i spašavanjaAutomehaničar III
245Gogić BožidarkaSamostalna referentica – administrativna radnicaSlužba zaštite i spašavanjaEkonomski fakultet VII-1
246Gvozdenović DragoljubVatrogasac spasilac - ServiserSlužba zaštite i spašavanjaRudarska škola IV-1
247Brajković IvanVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar IV-1
248Gogić SvetlanaSamostalna referentica – administrativna radnicaSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
249Tutundžić JasminVatrogasac spasilacSlužba zaštite i spašavanjaMašinska škola IV-1
250Jović Radoje Vatrogasac spasilac - DispečerSlužba zaštite i spašavanjaElektromehaničar III
251Radović PavleVatrogasac spasilac - SpremištarSlužba zaštite i spašavanjaBravar III
252Rubežić Nenadv.d.DirektoraDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
253Gogić MiladinNačelnik službeDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
254Gomilanović RadaNačelnica službeDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
255Džuverović TatjanaSamostalna savjetnica I – za visokogradnjuDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
256Ćuzović DraženSamostalni savjetnik I – za niskogradnjuDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
257Dragaš BožidarkaSamostalna savjetnica II – za opšta dokumentaDirekcija za izgradnju i investicijeStrukovni inženjer industrijskog inženjerstva VII-1, specijalista inženjerskog menadžmenta
258Šljukić MiomirSamostalni savjetnik I – za niskogradnjuDirekcija za izgradnju i investicijeGrađevinski fakultet VII-1
259Dragaš ŽeljkoSamostalni savjetnik I – za elektro-energetske instalacijeDirekcija za izgradnju i investicijeDiplomirani inženjer elektronike VII-1
260Đondović LjiljanaSamostalna savjetnica I – za projektno-planska dokumentaDirekcija za izgradnju i investicijeDiplomirani prostorni planer VII-1
261Mosurović BrankicaRukovoditeljkaSlužba za unutrašnju revizijuMagistar organizacionih nauka VII-2
262Bjeković BoškoViši unutrašnji revizorSlužba za unutrašnju revizijuEkonomski fakultet VII-1
263Kriještorac AnelaKorišćenje prava po prestanku funkcijeKabinet predsjednikaEkonomski fakultet VII-1
264Đačić MirkoKorišćenje prava po prestanku funkcijeKabinet predsjednikaArhitektonski fakultet VII-1